شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

نویسندگی در امکاد متفاوت است

در امکادو نویسندگی متفاوت است زیرا این حقیقت قابل انکار نیست که امکادو با دیگر سایت های فروش فایل قابل مقایسه نیست چون برتر است و یک بستر ایمن برای شما میسازد.

سایت های فروش فایل بسیاری در کشور وجود دارند که اکثر آنها تحت هیچ قانونی کار نمیکنند و بیشتر به دنبال منافع خود هستند اما در امکادو روند کار به این شکل نیست و اولین قدم برای ما حقوق است.

منظور ما از حقوق درآمد مالی نیست بلکه حقوق کاربر است که به معنای حمایت صحیح از تمام نقش کاربری است. ما در امکادو برنامه ریزی هایی انجام میدهیم که خریداران را راضی نگهداریم، از فروشندگان و محصولات آن ها حمایت کنیم و به بازاریاب ها سود برسانیم و پس از آن خود ما نیز سود خود را دریافت کنیم.

در امکادو تمامی کاربران بدون در نظر گرفتن نقش و روابطشان از حقوق یکسانی برخوردار هستند و این یعنی شروع یه مسیر طولانی و سخت که همه با هم در آن قدم برمیداریم.

در ادامه با قابلیت های امکادو برای نویسندگی بیشتر آشنا خواهید شد و به تفاوت های امکادو پی خواهید برد و از این جهت به حقیقت کلام ما میبرید و تفاوت های ما را حس میکنید.

نویسنده شوید

حمایت به اندازه تلاش مساوی است با سود بیشتر

ما به شما یک پلتفرم تو خالی ارائه نمیدهیم بلکه تمامی عملکردهای شما را بررسی میکنیم و حمایت از شما را بیشتر میکنیم.

ما در امکادو از کسانی حمایت میکنیم که تلاش بیشتری داشته باشد تا هم امکادو و هم نویسندگان سود کنند، منظور از کیفیت، کیفیت در ارسال مقاله است.

نویسنده ای که مقالات بیشتری و طولانی تری را ارسال کند و بتواند با ارسال مقالات یکتا (بدون کپی) باعث افزایش بازدید امکادو شود، مورد حمایت امکادو قرار میگیرد و درآمد بیشتری به مقالات او تعلق می‌گیرد تا سود بیشتری کسب کند.

نویسنده شوید

پنل کاربری و ارسال نوشته

شاید بتوان گفت جای یک پنل کاربری حرفه ای مخصوص نویسندگان در تمام سایت های ایرانی خالیست، زیرا اکثر سایت ها با افزونه های خارجی و آماده ساخته شده اند، اما سایت امکادو به دلیل کد نویسی شخصی کاملا داینامیک و تحت کنترل است و تمام نیاز های شما را به عنوان یک نویسنده برآورده میکند.

در این پنل حرفه ای قابلیت های بسیار مهمی وجود دارد، از جمله انتخاب عنوان ، تصویر ، برچسب ، دسته بندی و… .

ذکر این نکته الزامی است که تمام مقالات با نام شما در امکادو منتشر می شود.

امکادو دارای اپلیکیشن فوق حرفه ای است که تمام قابلیت های سایت در آن قرار دارد و نویسندگان هم میتوانند بدون استفاده از رایانه یا لپتاپ شخصی و با یک موبایل از تمام امکانات استفاده کنند.

نحوه نویسندگی

برای نویسندگی در امکادو تنها کافی است در امکادو ثبت نام کنید و مقالات خود را منتشر کنید ، سپس درآمد خود را دریافت کنید، دقیقا مطابق مراحل زیر:

 1. در امکادو ثبت نام کنید.
 2. از منوی بازاریاب مقالات خود را ارسال کنید.
 3. پس از تایید مقاله توسط کارشناسان امکادو کیف پول شما شارژ می شود.
 4. پس از رسیدن مبلغ به 25 هزار تومان می توانید درخواست تسویه خود را ارسال کنید.

قیمت مقالات

تمامی مقالات ارسالی باید مطابق قوانین امکادو باشند، قوانین امکادو در صفحه ارسال مقاله نوشته شده است و در همین بخش نیز آمده است و به شرح زیر است:

 • توضیحات نوشته باید حداقل 1000 کاراکتر باشد.
 • توضیحات نوشته نباید کپی از سایت های دیگر باشد.
 • اندازه تصویر پست باید 512 در 512 پیکسل باشد.
 • در صورت عدم تطابق هر یک از موارد بالا نوشته تایید نخواهد شد.

قیمت مقالات در امکادو به شرح زیر است و شما با ارسال هر مقاله مطابق قوانین امکادو به همین میزان درآمد خواهید داشت:

 1. مقاله 500 کلمه ای / 1,000 تومان
 2. مقاله 1000 کلمه ای / 2,500 تومان
 3. مقاله 1500 کلمه ای / 3,500 تومان
 4. مقاله 2000 کلمه ای / 5,500 تومان
 5. مقاله 2500 کلمه ای / 6,500 تومان