شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

نویسنده شوید

معرفی صفحه نویسنده شوید

نویسنده شوید صفحه ای است که کاربران با مطالعه آن با نحوه نویسندگی و کسب درآمد از طریق این راه آشنا می شوند و پس از مطالعه دقیق این صفحه و صفحه قوانین می توانند به آسانی از این طریق در امکادو به نویسندگی بپردازند و به درآمد چند ده میلیونی دست یابند. صفحه نویسنده شوید در اصل یک توضیح از نحوه نویسنده شدن در امکادو است که با نام نویسنده شوید برای کاربران طراحی شده است.

معرفی سایت امکادو

امکادو با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای فروشندگان و تولید کنندگان انواع فایل باشد.

امکادو در سال ۱۳۹۸ و تحت مدیریت یک تیم فنی با تجربه تاسیس شد. هدف بنیانگذاران امکادو برداشتن قدمی کوچک در بازار کار آفرینی بود از این جهت بخش فروشگاه ساز حرفه ای و بازاریابی مدرن را راه اندازی کردیم تا قدم خود را بردایم تا اینکه با روند روبه رشد سایت امکادو موفق شدیم به این مهم دست یابیم.

امروزه جوانان بسیاری بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به دانش فنی و مدارک تحصیلی در امکادو به صورت دور کاری مشغول خرید و فروش فایل هستند و به درآمد بالایی دست یافته اند، همچنین افراد بیشتری هم با بازاریابی مدرن موفق شده اند تا به درآمد ثابت دلخواه خود دست یابند.

همچنین می توانید برای حمایت از امکادو، امکادو را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید تمامی شبکه های اجتماعی مجموعه امکادو به شرح زیر است:

نویسندگی در امکاد متفاوت است

در امکادو نویسندگی متفاوت است زیرا این حقیقت قابل انکار نیست که امکادو با دیگر سایت های فروش فایل قابل مقایسه نیست چون برتر است و یک بستر ایمن برای شما میسازد.

سایت های فروش فایل بسیاری در کشور وجود دارند که اکثر آنها تحت هیچ قانونی کار نمیکنند و بیشتر به دنبال منافع خود هستند اما در امکادو روند کار به این شکل نیست و اولین قدم برای ما حقوق است.

منظور ما از حقوق درآمد مالی نیست بلکه حقوق کاربر است که به معنای حمایت صحیح از تمام نقش کاربری است. ما در امکادو برنامه ریزی هایی انجام میدهیم که خریداران را راضی نگهداریم، از فروشندگان و محصولات آن ها حمایت کنیم و به بازاریاب ها سود برسانیم و پس از آن خود ما نیز سود خود را دریافت کنیم.

در امکادو تمامی کاربران بدون در نظر گرفتن نقش و روابطشان از حقوق یکسانی برخوردار هستند و این یعنی شروع یه مسیر طولانی و سخت که همه با هم در آن قدم برمیداریم.

در ادامه با قابلیت های امکادو برای نویسندگی بیشتر آشنا خواهید شد و به تفاوت های امکادو پی خواهید برد و از این جهت به حقیقت کلام ما میبرید و تفاوت های ما را حس میکنید.

نویسنده شوید

حمایت به اندازه تلاش مساوی است با سود بیشتر

ما به شما یک پلتفرم تو خالی ارائه نمیدهیم بلکه تمامی عملکردهای شما را بررسی میکنیم و حمایت از شما را بیشتر میکنیم.

ما در امکادو از کسانی حمایت میکنیم که تلاش بیشتری داشته باشد تا هم امکادو و هم نویسندگان سود کنند، منظور از کیفیت، کیفیت در ارسال مقاله است.

نویسنده ای که مقالات بیشتری و طولانی تری را ارسال کند و بتواند با ارسال مقالات یکتا (بدون کپی) باعث افزایش بازدید امکادو شود، مورد حمایت امکادو قرار میگیرد و درآمد بیشتری به مقالات او تعلق می گیرد تا سود بیشتری کسب کند.

نویسنده شوید

پنل کاربری و ارسال نوشته

شاید بتوان گفت جای یک پنل کاربری حرفه ای مخصوص نویسندگان در تمام سایت های ایرانی خالیست، زیرا اکثر سایت ها با افزونه های خارجی و آماده ساخته شده اند، اما سایت امکادو به دلیل کد نویسی شخصی کاملا داینامیک و تحت کنترل است و تمام نیاز های شما را به عنوان یک نویسنده برآورده میکند.

در این پنل حرفه ای قابلیت های بسیار مهمی وجود دارد، از جمله انتخاب عنوان ، تصویر ، برچسب ، دسته بندی و… .

ذکر این نکته الزامی است که تمام مقالات با نام شما در امکادو منتشر می شود.

امکادو دارای اپلیکیشن فوق حرفه ای است که تمام قابلیت های سایت در آن قرار دارد و نویسندگان هم میتوانند بدون استفاده از رایانه یا لپتاپ شخصی و با یک موبایل از تمام امکانات استفاده کنند.

نحوه نویسندگی

برای نویسندگی در امکادو تنها کافی است در امکادو ثبت نام کنید و مقالات خود را منتشر کنید ، سپس درآمد خود را دریافت کنید، دقیقا مطابق مراحل زیر:

 1. در امکادو ثبت نام کنید.
 2. از منوی بازاریاب مقالات خود را ارسال کنید.
 3. پس از تایید مقاله توسط کارشناسان امکادو کیف پول شما شارژ می شود.
 4. پس از رسیدن مبلغ به ۲۵ هزار تومان می توانید درخواست تسویه خود را ارسال کنید.

قیمت مقالات

تمامی مقالات ارسالی باید مطابق قوانین امکادو باشند، قوانین امکادو در صفحه ارسال مقاله نوشته شده است و در همین بخش نیز آمده است و به شرح زیر است:

 • توضیحات نوشته باید حداقل ۱۰۰۰ کاراکتر باشد.
 • توضیحات نوشته نباید کپی از سایت های دیگر باشد.
 • اندازه تصویر پست باید ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل باشد.
 • در صورت عدم تطابق هر یک از موارد بالا نوشته تایید نخواهد شد.

قیمت مقالات در امکادو به شرح زیر است و شما با ارسال هر مقاله مطابق قوانین امکادو به همین میزان درآمد خواهید داشت:

 1. مقاله ۵۰۰ کلمه ای / ۱,۰۰۰ تومان
 2. مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای / ۲,۵۰۰ تومان
 3. مقاله ۱۵۰۰ کلمه ای / ۳,۵۰۰ تومان
 4. مقاله ۲۰۰۰ کلمه ای / ۵,۵۰۰ تومان
 5. مقاله ۲۵۰۰ کلمه ای / ۶,۵۰۰ تومان