شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بهترین ربات های اینستاگرام برای برند سازی و افزایش کاربر واقعی کدام است؟
شناسه پست: 18604
بازدید: 646
برای مطالعه این مقاله به 6 دقیقه زمان نیاز دارید.

برای بیشتر افراد سخت است که وضعیت خود را به عنوان یک تأثیرگذار در اینستاگرام بدون ربات اینستاگرام حفظ کنند. شما باید پست‌های با کیفیتی با توصیفات چشم نواز فریبنده ارسال کنید تا دنبال کنندگان خود را درگیر خود کنید. شما باید تعیین کنید که کدام پست خاص باید توصیف کند ، از عکس‌ها یا فیلم‌های مرتبط استفاده کند یا منبع آن باشد و سپس متن مربوطه را با آنها ارسال کنید.

شما باید به بهترین هشتگ‌ها فکر کنید تا کاربران بیشتری را به گلدان‌های خود جذب کنید. شما به طور مداوم برای طرفداران جدید در صحنه خواهید بود ، بنابراین باید آنچه را دوست دارند یا از آن اجتناب ‌می‌کنند اندازه گیری کنید. شما یک مشاهده دقیق در تجزیه و تحلیل پست دارید تا ببینید چه چیزی به نتیجه ‌می‌رسد و چه چیزی شکست ‌می‌خورد. اگرچه ن‌می‌توانید همه این مشاغل را به تنهایی اداره کنید ، اما به ابزارهایی با کیفیت نیاز دارید تا بتوانید بهترین محتوای اینستاگرام را بسازید.

ابزارهای زیادی وجود دارد که به صورت رایگان و رایگان در این راه به شما کمک ‌می‌کنند. ‌می‌توانید از آنها استفاده کنید و حساب اینستاگرام خود را به راحتی مدیریت کنید.

در اینجا ، من سه وب سایت برتر را معرفی ‌می‌کنم که ‌می‌توانند به شما کمک کنند کار خود را تبلیغ کنید و دوره Instagramming خود را با انعطاف بیشتری انجام دهید.

Instazood

اولین وب سایتی که ‌می‌خواهم به عنوان معرفی کنم یک خالق محتوای اینستاگرام Instazood است. با استفاده از این وب سایت ‌می‌توانید هنگام استفاده از ربات اینستاگرام ، پیروان بیشتری کسب کنید.

ربات‌ها و ابزارهای بسیاری در این وب سایت پیدا خواهید کرد. اگر از این ابزارها استفاده کنید ، متوجه خواهید شد که تعداد فالوورها و پسندیدن‌ها در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی افزایش ‌می‌یابد ، مطمئناً.

اکثر ربات های اینستاگرام بازپرداخت یک شبه را تضمین ‌می‌کنند. اما Instazood به این روش عمل ن‌می‌کند. همانطور که ‌می‌دانید ، ایجاد یک نمایه ثابت و قابل اعتماد با استفاده از تصاویر به زمان زیادی نیاز دارد. بسیاری از افراد مانند شما وقت کافی برای رسیدگی به پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی خود ندارند.

ربات اینستاگرام Instazood

ربات Instazood Instagram یک موتور کارآمد است که ‌می‌تواند مطمئن ترین نتایج را برای شما فراهم کند. تیم رسمی Instazood تضمین ‌می‌کنند که پیروان و دوستداران شما از طریق این سرویس رشد ‌می‌کنند صادقانه هستند و فقط توسط ربات‌ها تنظیم نمی‌شوند. از طریق افراد واقعی که به طور واقعی درگیر ارسال‌های شما هستند ، فالوور و لایک خواهید گرفت.

این وب سایت یکی از بهترین خدمات رشد اینستاگرام برای IOS است. شما ممکن است در زمره افرادی باشید که همیشه وقت خود را از دست ‌می‌دهند. یا ممکن است بخواهید برخی از سرویس‌ها به جای شما فعالیت‌های اینستاگرام خود را انجام دهند. گروهی از متخصصان پشتیبانی در Instazood وجود دارند.

آنها به شما کمک ‌می‌کنند پروژه‌های اینستاگرام خود را از A به Z به طور کامل خودکار کنید. اگر در سرویس موتور کامل Instazood ثبت نام ‌می‌کنید ، نباید با ربات اینستاگرام یا برخی دیگر کار کنید. برنامه‌ها فقط فرم را در داشبورد تکمیل کنید ، و Instazood این کار را برای شما انجام ‌می‌دهد.

بهترین ربات های اینستاگرام برای برند سازی و افزایش کاربر واقعی کدام است؟

Onlypult

اگر شما یکی از کاربران قوی اینستاگرام هستید ، شاید به ابزاری برای پست‌های خود را ایجاد و برنامه ریزی کنید. Onlypult وب سایتی است که به شما امکان ‌می‌دهد به طور خودکار عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرام خود را سازماندهی کنید ، منتظر انتشار در زمان مشخص خود باشید.

اگر لیستی از پست‌های اینستاگرام (یا هر رسانه اجتماعی دیگر) را یک بار برنامه ریزی کنید ، شاید در یک زمان مشخص در هفته ، ‌می‌توانید بسیار پربارتر زندگی کنید. این امکان را برای شما فراهم ‌می‌کند تا در زمان ارسال مناسب ، در حالی که آنلاین نیستید ، پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. شما باید زمان را تعیین کنید و فراموش کنید.

اگر از وب سایت Onlypult استفاده ‌می‌کنید ، ‌می‌توانید پست‌های خود را لیست کنید و هیچ نیرویی برای تأیید پست‌های شما در زمان تحویل وجود ندارد (که این ‌می‌تواند برای مخالفت‌های دیگر مشکل ایجاد کند) برنامه‌ها).

امکان بارگذاری عکس‌ها و فیلم‌ها توسط Onlypult در Instagram از طریق رایانه شخصی ، برنامه ریزی آنها برای زمان دیگر یا انتشار در زمان واقعی وجود دارد.

نکته خوب دیگر درباره Onlypult این است که هشتگ‌های شما را در قسمت My Tags ذخیره ‌می‌کند. بنابراین ‌می‌توانید در پست‌های دیگر به راحتی از آنها استفاده کنید. همچنین ، هشتگ‌های زیادی وجود دارد که برای کار در دسترس شما طبقه بندی شده اند.

Onlypult برنامه‌های متنوعی را پیشنهاد ‌می‌کند که هر ماه با برنامه Start با 50 دلار و 50 دلار شروع ‌می‌شود. ‌می‌توانید از آن برای بارگذاری حداکثر سه حساب اینستاگرام استفاده کنید.

گزینه مقرون به صرفه تری برای Onlypult به نام Grum وجود دارد. متأسفانه به نظر ن‌می‌رسد که Grum در حال حاضر از اسپانسرهای مختلف استفاده ‌می‌کند.

بهترین ربات های اینستاگرام برای برند سازی و افزایش کاربر واقعی کدام است؟

Linktr

همانطور که در Linktr ، شما فقط یک فرصت دارید که در Instagram پیوند برقرار کنید ، اما ‌می‌توانید آن را بیشتر نشان دهید. با تفاوت تنها برخی از استوری‌های اینستاگرام ، تنها نکته ای که ‌می‌توانید پیوندی را در اینستاگرام تنظیم کنید در بیوگرافی شماست. همانطور که ‌می‌فهمید ، این قابلیت‌های خرده فروشی شما را محدود ‌می‌کند.

در نتیجه ، استفاده مقرون به صرفه از پیوند زیستی شما به همان میزان کارآمد ، به صرفه است. تصور کنید که از Linktr استفاده ‌می‌کنید ، به این معنی است که ‌می‌توانید از پیوند زیستی خود برای انتقال پیروان خود به یک صفحه واحد استفاده کنید که بسیاری از فرصت‌های بالقوه پیوند را پیشنهاد ‌می‌کند.

این وب سایت به شما امکان ‌می‌دهد صفحه پیوند خود را با این وجود شخصی سازی کنید به آن نیاز دارید تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که در URL‌های جدید مانند آنچه که ‌می‌خواهید وارد کنید ، و پس از آن ، ‌می‌توانید آنها را به موقعیت مورد نظر خود منتقل کرده و رها کنید.

نسخه باز از شما پشتیبانی ‌می‌کند تا پیوندهای گسترده ای در مورد خود کسب کنید درخت پیوند ‌می‌توانید تعداد کل دفعات کلیک افراد روی هر پیوند را مشاهده کنید.

اما اگر ماهانه 6 دلار بپردازید ، ‌می‌توانید از نسخه Pro استفاده کنید. این نسخه به شما امکان ‌می‌دهد کلیدهای پیوند خود را سفارشی کنید ، تجزیه و تحلیل خود را به روز کنید و بسیاری از تنظیمات اضافی را ارائه دهید. همچنین ، ‌می‌توانید مهمانان Linktr خود را با پیوست کردن شناسه Facebook Pixel خود در Facebook و Instagram اعزام کنید.

بهترین ربات های اینستاگرام برای برند سازی و افزایش کاربر واقعی کدام است؟

نتیجه گیری

در حالی که اینستاگرام از محبوب ترین برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی است ، بازاریابان و مشاغل تجاری خواهان آن هستند تا مخاطبان خود را به صورت آنلاین گسترش دهند. دستیابی به این هدف دشوار است و شما باید از وب سایت‌های مختلف ایجاد محتوای اینستاگرام استفاده کنید.

آنها به شما کمک ن‌می‌کنند پست‌های مرتبط ایجاد کنید. همچنین به برند شما کمک ‌می‌کند تا جالب و جذاب به نظر برسد. در اینجا ، من در مورد سه وب سایت صحبت کردم که ‌می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. همچنین ‌می‌توانید برای مشاهده دوره آموزش کامل تولید محتوا ۰ تا ۱۰۰ مناسب برای ورود به بازار کار اینجا کلیک کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
کاملااصلا

نویسنده

مهناز حسن زاده
دو سال است که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم. علاقه مندم که در این زمینه مهارت های بیشتری کسب کنم. اکنون به عنوان نویسنده در سایت امکادو فعالیت دارم.