شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فروشندگی در امکاد متفاوت است

در امکادو فروشندگی متفاوت است زیرا این حقیقت قابل انکار نیست که امکادو با دیگر سایت‌های فروش فایل قابل مقایسه نیست چون برتر است و یک بستر ایمن برای شما میسازد.

سایت‌های فروش فایل بسیاری در کشور وجود دارند که اکثر آنها تحت هیچ قانونی کار نمیکنند و بیشتر به دنبال منافع خود هستند اما در امکادو روند کار به این شکل نیست و اولین قدم برای ما حقوق است.

منظور ما از حقوق درآمد مالی نیست بلکه حقوق کاربر است که به معنای حمایت صحیح از تمام نقش کاربری است. ما در امکادو برنامه ریزی‌هایی انجام میدهیم که خریداران را راضی نگهداریم، از فروشندگان و محصولات آن‌ها حمایت کنیم و به بازاریاب‌ها سود برسانیم و پس از آن خود ما نیز سود خود را دریافت کنیم.

در امکادو تمامی کاربران بدون در نظر گرفتن نقش و روابطشان از حقوق یکسانی برخوردار هستند و این یعنی شروع یه مسیر طولانی و سخت که همه با هم در آن قدم برمیداریم.

در ادامه با قابلیت‌های امکادو برای فروشندگان بیشتر آشنا خواهید شد و به تفاوت‌های امکادو پی خواهید برد و از این جهت به حقیقت کلام ما میبرید و تفاوت‌های ما را حس میکنید.

فروشنده شوید

حمایت به اندازه کیفیت مساوی است با سود بیشتر

ما به شما یک پلتفرم تو خالی ارائه نمیدهیم بلکه تمامی عملکردهای شما را بررسی میکنیم و حمایت از شما را بیشتر میکنیم.

ما در امکادو از کسانی حمایت میکنیم که عملکرد آنها کیفیت بیشتری داشته باشد تا هم خریداران و هم فروشنده سود کنند، منظور از کیفیت، کیفیت در تمام عملکرد‌ها است.

فروشنده ای که محصول با کیفیتی قرار دهد، آموزش‌های مناسب برای محصول خود تهیه کند، به تیتکت‌ها و دیدگاه‌ها سریع تر پاسخ دهد و با خریداران با مهربانی و خوب برخورد کند قطعا حمایت میشود و فروشگاه آن در تمام نقاط سایت که بازدید بیشتری دارد به صورت هفتگی و ماهانه به صورت کاملا رایگان تبلیغ میشود تا خریداران از فروشندگان بهتر خرید کنند و فروشندگان بهتر نیز سود بیشتری دریافت کنند.

فروشنده شوید

پنل کاربری و تعامل با مشتری

شاید بتوان گفت جای یک پنل کاربری حرفه ای مخصوص فروشندگان در تمام سایت‌های فروش فایل خالیست، زیرا اکثر سایت‌ها با افزونه‌های خارجی و آماده ساخته شده اند، اما سایت امکادو به دلیل کد نویسی شخصی کاملا داینامیک و تحت کنترل است و تمام نیاز‌های شما را به عنوان یک فروشنده برآورده میکند.

در این پنل حرفه ای قابلیت‌های بسیار مهمی وجود دارد، از جمله فروش محصول دیجیتالی و دوره آموزشی به صورت مجزا، تیکت و تعامل با کاربر، ساخت کد تخفیف دلخواه، انتشار مقاله برای جلب نظر مشتریان، مشخص کردن سود همکاری در فروش بازاریابان، پنل مخصوص انتشار نوشته و محصول و هزاران قابلیت دیگر.

امکادو دارای اپلیکیشن فوق حرفه ای است که تمام قابلیت‌های سایت در آن قرار دارد و فروشندگان هم میتوانند بدون استفاده از رایانه یا لپتاپ شخصی و با یک موبایل از تمام امکانات استفاده کنند.

نحوه فروشندگی

به دو روش می‌توانید در امکادو فروشندگی کنید و سود فروش دریافت کنید، این نکته شایان ذکر است که میتوانید به درآمد ثابت ماهانه دست یابید. این دو روش به شرح زیر است:

1. فروش محصولات دیجیتالی: پس از تایید حساب شما به عنوان فروشنده در منوی فروشنده به آسانی میتوانید از زیر منوی محصولات و با انتخاب گزینه افزودن فایل جدید محصول خود را آماده و در سایت امکادو منتشر کنید و به فروش برسانید.
در این روش با فروش محصولات شما میتوانید درآمد حاصل از فروش خود را دریافت کنید.2. تدریس دوره آموزشی: پس از تایید حساب شما به عنوان فروشنده در منوی فروشنده به آسانی میتوانید از زیر منوی محصولات و با انتخاب گزینه افزودن فایل جدید دوره آموزشی خود را آماده کنید و در سایت امکادو منتشر کنید.
در این روش با فروش دوره آموزشی شما میتوانید درآمد حاصل از فروش خود را دریافت کنید.