شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

افزونه های ترجمه وردپرس برای سایت شما ، بدون نیاز به دانش فنی
شناسه پست: 17784
بازدید: 513
برای مطالعه این مقاله به 7 دقیقه زمان نیاز دارید.

امروزه گسترش کار شما در بازارهای جدید هیچ چیز غیر عادی نیست. زندگی در چنین جهانی بدان معناست که بیش از هر زمان دیگری مردم در خارج از مرزها تجارت ‌می‌کنند ، محصولات ، خدمات و کالاهایی را با نرخ‌هایی خریداری ‌می‌کنند که قبلاً ندیده ایم و این یعنی شروع یک کسب و کار پرسود که ‌می‌توان با بهترین افزونه‌های ترجمه وردپرس باعث بیشتر رشد آن شد.

ورود به بازارهای جدید به دلیل پیشرفت فن آوری و تحولات در جوامع هرگز در دسترس نبوده است ، بدون اینکه سرمایه گذاری‌های عظیم خارجی را ذکر کنیم. و برای کسانی که قصد گسترش دارند ، طبیعتاً یکی از اولین مکانهایی که ممکن است به آن نگاه کنید ، وب سایت شماست.

طراحی چشمگیر ممکن است یکی از راه‌های کسب مشتری جدید باشد ، اما در واقع به کلمات واقعی وب سایت شما و دقیق تر آن برمی گردد، یعنی صحبت کردن با زبان مشابه مشتریان بالقوه جدید شما.

شما ممکن است به اهمیت ترجمه وب سایت خود پی نبرید اما این آمار دروغ نیست. 72.4٪ از مصرف کنندگان گفتند که احتمال خرید کالایی با اطلاعات به زبان خودشان بیشتر است.

برای کاربران وردپرس باید یک نکته را در نظر داشته باشید ، وردپرس در واقع یک راه حل اصلی برای ترجمه وب سایت شما ارائه ن‌می‌دهد. این دقیقاً همان جایی است که افزونه‌های ترجمه وردپرس وارد ‌می‌شوند. ما نگاهی خواهیم داشت به مزایای ترجمه وب سایت شما و سپس چهار مورد از محبوب ترین افزونه‌های ترجمه را بررسی ‌می‌کنیم.

چرا لازم است از افزونه‌های ترجمه استفاده کنید؟

دسترسی خود را گسترش دهید

در هر صنعتی که باشید ، ترجمه وب سایت نام تجاری شما به شما کمک ‌می‌کند مخاطبان جدیدی را در سراسر جهان جذب کنید. اگر فکر ‌می‌کنید تهیه یک وب سایت فقط وردپرس به زبان انگلیسی کافی است ، ممکن است از مطالعه اینکه فقط 25٪ از کاربران اینترنت با آن صحبت ‌می‌کنند متعجب شوید.

ترجمه وب سایت خود در مورد افزایش دسترسی شما منطقی است. اما ، بازارهای محلی خود را فراموش نکنید! بسیاری از کشورها بیش از یک زبان رسمی دارند و حتی برخی از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا زبان‌های غیر رسمی مانند اسپانیایی دارند. بنابراین ، حتی کسانی که به دنبال ترجمه وب سایت خود برای بازارهای دیگر نیستند نیز ‌می‌توانند از هدف قرار دادن بازارهای داخلی خود نیز بسیار سود ببرند!

فروش و درآمد خود را افزایش دهید

البته ، اگر بازدیدکنندگان وب سایت شما بتوانند محتوای وب سایت شما را بخوانند ، احتمال تبدیل آنها بسیار بیشتر است. داشتن یک سایت چند زبانه به این معنی است که مشتریان خارجی که به سایت شما مراجعه ‌می‌کنند با کشف عدم دسترسی به زبان مادری ، بلافاصله از آن خارج ‌می‌شوند.

کاهش نرخ گزاف گویی به این معنی است که احتمالاً تاثیری بر نرخ تبدیل خود خواهید دید زیرا مشتریان بالقوه شما اکنون ‌می‌توانند روند خرید کامل وب سایت شما را درک کنند.

احساس ارزشمند بودن مشتریان

شخصی سازی واژه ای است که وقتی سعی ‌می‌کنید مشتریان مختلف را تأمین کنید ، از بین ن‌می‌رود و ، ترجمه وب سایت شما یکی از راه‌های اصلی انجام آن است. ارائه خدمات ، کالاها و محصولات به زبان مادری مشتریان نه تنها از نظر تجاری هوشمندانه است بلکه از نظر شخصی نیز هوشمندانه است.

انتخاب ترجمه وب سایت به این معنی است که به طور فعال نشان ‌می‌دهید در تجربه کاربری مشتریان بالقوه خود سرمایه گذاری کرده اید. این نه تنها برای شهرت برند عالی است بلکه به مشتریان شما کمک ‌می‌کند احساس ارزشمندی کنند.

مزیت رقابتی

مثل همه چیز در اینترنت رقابت شدید است، تا زمانی که مشتری خاصی را هدف قرار ندهید ، احتمالاً چندین رقبای اصلی دارید که با آنها مخالف هستید.

یک وب سایت چند زبانه یکی از روش‌های اطمینان از اینکه شما از رقابت جلوتر هستید و یک فرصت هوشمند برای استفاده از آن است. این یک روش عالی برای تمایز دادن شما از رقابت است!

سئو چند زبانه

یک وب سایت چندزبانه سئو شما را ده برابر بهبود ‌می‌بخشد در حالی که ممکن است برای بازدید کنندگان اصلی وب سایت شما آسان باشد که شما را به زبان خود جستجو کنند ، اما مشتریان جدید شما چطور؟

مشتریان بالقوه فقط در موتورهای جستجو به زبان مادری خود جستجو ‌می‌کنند بنابراین اگر در ترجمه وب سایت خود موفق نشده اید ، بعید به نظر ‌می‌رسد که وب سایت انگلیسی شما در نتایج اسپانیایی ظاهر شود.

برای تحقق این امر در سطح بین المللی ، باید تمام محتوای سایت خود را از جمله فراداده خود را ترجمه کنید تا اطمینان حاصل شود که در نتایج جستجو برای بازارهای هدف جدید خود ظاهر ‌می‌شوید.

بنابراین ، با در نظر داشتن تمام این موارد ، احتمالاً آماده ترجمه وب سایت خود هستید! بنابراین ، بیایید نگاهی به برخی از افزونه‌های ترجمه وردپرس بیندازیم تا بتوانید امروز ترجمه وب سایت خود را شروع کنید

Weglot

 

افزونه‌های ترجمه وردپرس برای سایت شما ، بدون نیاز به دانش فنی

Weglot یکی از کاملترین افزونه‌های ترجمه وردپرس است که بدون کد نویسی و زمان توسعه دهنده ای لازم نیست. Weglot را در کمتر از 5 دقیقه نصب کنید!

سازگار با تمام مضامین و افزونه‌ها ، Weglot با شناسایی ، ترجمه و نمایش خودکار محتوای وب سایت وردپرس شما (شامل محتوای پویا و محتوای سایر افزونه‌ها، به عنوان مثال WooCommerce) در زیر شاخه‌های زبان دوستانه سئو کار ‌می‌کند.

Weglot اولین لایه ترجمه ماشینی را به شما ‌می‌دهد که ‌می‌تواند از طریق رابط بصری Weglot ویرایش شود. ‌می‌توانید ترجمه‌های خود را مدیریت کنید ، با هم تیمی‌ها همکاری کنید یا مترجمان حرفه ای سفارش دهید.

این فراتر از ترجمه است ، Weglot همچنین از بهترین روشهای Google برای سئو چندزبانه پیروی ‌می‌کند. با استفاده از فراداده ترجمه شده و به طور خودکار برچسب‌های href lang اضافه شده تا اطمینان حاصل شود که توسط موتورهای جستجو فهرست بندی خواهید شد.

قیمت گذاری: برنامه رایگان برای وب سایت‌هایی با 2000 کلمه یا کمتر. برنامه‌های پرداختی از 9.90 یورو در ماه شروع ‌می‌شود.

WPML

 

افزونه‌های ترجمه وردپرس برای سایت شما ، بدون نیاز به دانش فنی

WPML ، قدیمی ترین افزونه ترجمه وردپرس موجود در بازار ، به شما امکان ‌می‌دهد پست‌های وب سایت ، صفحات و محتوای وب سایت خود را ترجمه کنید.

این گزینه شامل ترجمه وب سایت شما به 40 زبان است. WPML همچنین به شما امکان انتخاب بین نمایش ترجمه‌های ماشینی (طرح CMS) یا بارگذاری و ایجاد ترجمه‌های خود را ‌می‌دهد. اگر ‌می‌خواهید از مترجمان حرفه ای استفاده کنید ، ‌می‌توانید از طریق داشبورد WPML خود با ارائه دهندگان شخص ثالث ارتباط برقرار کنید.

بسته به نیاز شما دو طرح وجود دارد که انتخاب کنید، وبلاگ چند زبانه یا برنامه‌های صدور مجوز چند زبانه CMS. اگر فروشگاه WooCommerce دارید ، برای ترجمه کامل فروشگاه خود به برنامه CMS نیاز دارید.

ترجمه‌های خود را از طریق رابط‌های متعدد WPML مدیریت کنید (بسته به نوع محتوا ، به عنوان مثال از پلاگین دیگری ، پرونده‌های رسانه ای و غیره).

قیمت گذاری: 29 دلار برای نسخه بلاگ چند زبانه و 79 دلار برای CMS چند زبانه.

GTranslate

GTranslate

GTranslate یک افزونه ترجمه وردپرس است که به شما امکان ‌می‌دهد وب سایت خود را به بیش از 100 زبان با برنامه‌های رایگان و پولی در دسترس ترجمه کنید ، بسته به نیاز دارد.

از اولین لایه ترجمه ماشینی آن از Google Translate و Bing استفاده کنید و در صورت لزوم ویرایش و بهبود ترجمه‌ها را به صورت دستی انتخاب کنید. به راحتی ‌می‌توانید پست‌ها ، صفحات ، ابزارک‌ها و غیره را ترجمه کنید.

GTranslate همچنین زیر شاخه‌ها و زیر دامنه‌های زبان را ارائه ‌می‌دهد که به نفع سئو چند زبانه شماست. اما برای دسترسی به این موارد باید در یک برنامه پولی باشید.

قیمت گذاری: نسخه رایگان و برنامه‌های پرداختی از 7.99 دلار در ماه شروع ‌می‌شود.

Polylang

Polylang

Polylang یکی دیگر از افزونه‌های شناخته شده ترجمه وردپرس است که به شما امکان ‌می‌دهد محتوای وب سایت خود را به زبان‌های مختلف نمایش دهید. هیچ ترجمه ای ارائه ن‌می‌دهد ، بنابراین باید این محتوا را خودتان ایجاد کنید.

Polylang همچنین یک URL زبانی منحصر به فرد برای صفحات ترجمه شده شما ارائه ‌می‌دهد که برای سئو چندزبانه بهینه است. این افزونه با کاربرد آسان به شما امکان ترجمه پست‌ها ، صفحات ، رسانه‌ها و غیره را ‌می‌دهد و همچنین ‌می‌توانید یک تعویض کننده زبان به طور خودکار به وب سایت خود اضافه کنید.

قیمت گذاری: نسخه محدود رایگان. نسخه حرفه ای از 99 یورو شروع ‌می‌شود.

نتیجه گیری

امیدواریم که این نمای کلی برخی از گزینه‌های افزونه ترجمه را که برای کسب و کار شما وجود دارد برجسته کند. آیا در مورد بهترین افزونه‌های چند زبانه برای وردپرس سوالی دارید؟ در نظرات سوال کنید!

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
کاملااصلا

نویسنده

مهناز حسن زاده
دو سال است که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم. علاقه مندم که در این زمینه مهارت های بیشتری کسب کنم. اکنون به عنوان نویسنده در سایت امکادو فعالیت دارم.