شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بهترین ابزارهای نظارت بر شبکه های اجتماعی برای انواع مشاغل
شناسه پست: 18600
بازدید: 667
برای مطالعه این مقاله به 5 دقیقه زمان نیاز دارید.

بازاریابی

ابزارهای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی برای پیشبرد در زمینه بازاریابی با هدف کسب درآمد بسیار مهم است. به جای صرف وقت برای شناختن با ابزار ردیابی شبکه‌های اجتماعی ، از زمینه استفاده کنید تا بهترین ایده‌های نظارت بر شبکه‌های اجتماعی را به دست آورید.

امروز ، یک رویکرد داده محور می‌تواند ما را به سمت اجتماعی مناسب سوق دهد. استراتژی‌های ردیابی رسانه‌ها بهتر از گذشته در سیستم عامل‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی ظاهر می‌شوند و با سایر مارک‌های برتر رسانه‌های اجتماعی رقابت می‌کنند. اما چرا رقابت ؟ و برای چه بجنگید؟ دو عامل اساسی است که ما می‌توانیم با ابزار نظارت بر شبکه‌های اجتماعی در نظر بگیریم.

در یک جمله کوتاه ، ابزارهای نظارت بر رسانه‌های اجتماعی
می‌تواند میزان رضایت از حضور در شبکه‌های اجتماعی را اندازه گیری کند.

اگر می‌خواهید محدودیت‌ها را در سطح فعلی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از بین ببرید و به عنوان یک رشد چشمگیر در زندگی رسانه‌های اجتماعی خود به سمت ابزارهای تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی بروید ، چرا فکر نمی‌کنید از بهترین ابزارهای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی برای پیشی گرفتن از رقبا بیش از هر زمان دیگری.

بدون شک ما انواع بازاریابی را می‌شناسیم و انجام می‌دهیم
وظایف و تلاش‌ها برای بازاریابی ، محصولات ، خدمات و انسانی سازی نام تجاری ما
در اجتماعی موجود رقم می‌زند
دنیای بازاریابی رسانه ای. اما اکنون آن است
زمان آن است که تجارت رسانه‌های اجتماعی را با کمک ابزارهای نظارتی حفظ کنیم. اینجاست
چگونه

ابزارهای نظارت بر رسانه‌های اجتماعی چیست

ابزارهای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی به عنوان ابزار گوش دادن به شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شوند که حساب‌های رسانه‌های اجتماعی مارک‌ها را کنترل می‌کنند. آنها تجزیه و تحلیل و پیگیری می‌کنند جستجوی رسانه‌های اجتماعی ، فعالیت‌ها و رقبا به شما اجازه می‌دهد با در نظر گرفتن عواملی تصمیم آگاهانه بگیرید مانند واکنش مشتری ، ذکر نام تجاری شما ، هشتگ‌ها و کلمات کلیدی زیر ، و غیره ، همچنین ، ابزار گوش دادن به شبکه‌های اجتماعی با نام‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی و کارایی برای نظارت بر کانالهای رسانه‌های اجتماعی مارک‌ها به طور عملی.

کشف مکالمه مشتریان برای انجام اقدامات لازم در پاسخ به انتظارات آنها و نیاز به کسب شهرت گسترده در نتیجه این گوش دادن و تجزیه و تحلیل اجتماعی.

اگرچه برای بدست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام چندین ابزار دیگر مانند اتوماسیون اینستاگرام وجود دارد که می‌تواند به شما در سرعت بخشیدن کمک کند تا اقدامات اینستاگرام مانند دنبال کردن ، مانند ، نظرات و پیام مستقیم را برای شما انجام دهد.

بهترین ابزارهای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی کدامند

در اینجا قصد دارم به برخی از موارد مفید اشاره کنم، ابزارهایکی از بهترین‌های دیگر مانیتورها در رسانه‌های اجتماعی هستند که تعامل در زمان واقعی با مخاطبان خود و پیگیری آنچه در پست‌های شما گفته می‌شود. به شما کمک می‌کند کارهای پشتیبان برای ( اینستاگرام و توییتر ) برای ایجاد نام تجاری اجتماعی خود به بهترین شکل ممکن انجام شود.

Iconosquare

 • پیگیری برچسب گذاری و ذکر نام تجاری خود را
 • برنامه ریزی و تعدیل مکالمات در اینستاگرام خود و حسابهای فیس بوک
 • برنامه ریزی و انتشار خودکار محتوا
 • پاسخ به ذکرها و نظرات در زمان واقعی
 • حساب‌های رسانه‌های اجتماعی چندین رقبا را برای یافتن موضوعات مرتبط جاسوسی کنید

Crowdfire

فقط تویتر حساب شما را رصد می‌کند و همچنین به عنوان یک ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی کار می‌کند که تعامل و رشد در شبکه رسانه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید محتوای پست‌های رقبا را با ذکر موارد نظارتی ، پاسخ دادن به نظرات ، کشف کنید.

 • همه موارد را پیگیری کنید ، در صندوق ورودی تیم خود نظر دهید
 • ارسال پاسخ به همه موارد ذکر شده با تصاویر ، ویدیوها و گیف‌ها

Agoraplus

گوش دادن اجتماعی دیگری که به عنوان یک ابزار مدیریت اجتماعی با قابلیت‌های داخلی داخلی مفید شناخته شده است ، با برنامه ریزی ، نظارت ، تعامل و تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی در خدمت شما است. این کلیه قابلیتهای خاص را در پشتیبانی از سیستم عاملهای مختلف اجتماعی ( توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب ) ارائه می‌دهد.

 • نظارت بر نام تجاری با نتایج جستجو و مکالمات مربوطه
 • کشف محتوا با افزودن یا تنظیم فیلترها
 • اقدامات مربوط به فید نظارت خود را انجام دهید
 • با برچسب زدن به محتوا آنها را سفارشی کنید مدیریت هر مکالمه ، نظر ، پیام در یک جعبه اجتماعی

بافر

بافر با ایده مراقبت از مشتری در شبکه‌های اجتماعی ، پاسخ به مکالمات اجتماعی ، پشتیبانی از درخواست‌های آنها ، به یک تجربه برجسته در اینستاگرام ، فیس بوک ، مسنجر و توییتر از یک صندوق ورودی مشترک ایجاد کنید. همچنین شامل یک برنامه ریز شبکه‌های اجتماعی برای ارسال هر محتوای حساب رسانه‌های اجتماعی در هر زمان که بخواهید. این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

 • پشتیبانی سریع از مشتری
 • پاسخهای شخصی
 • بصورت یکپارچه با تیم شما همکاری کنید

Sprout Social

شما را به عنوان سیستم عامل کامل گوش دادن به شما معرفی می‌کند تا بر همه مشتریان تسلط داشته باشد “بینش‌ها و گفتگوها برای ایجاد تصویر شخصی از نام تجاری در توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام و LinkedIn . این پلت فرم اجتماعی کاربر پسند ، توانایی‌هایی را برای به حداقل رساندن زمان مصرف تلاش‌های بازاریابی و ایجاد استراتژی بازاریابی به اندازه کافی در اختیار شما قرار می‌دهد.به شما کمک می‌کند.

 • نقاط ضعف را شناسایی کنید
 • نقاط قوت کسب و کار شما در کشف نگرش مخاطب و بازخورد صادقانه را در مورد آنها جمع کنید
 • کیفیت محصولات و خدمات خود را کنترل کنید
 • مقایسه رقبا فعالیت‌ها و عملکردهای بازاریابی با ردیابی لحظه ای به شما می‌دهد
 • خلاصه ای از سلامت برند شما

آواریو

ابزار مانیتور صفحه هفتم که اطلاعات اخبار ، وبلاگ‌ها ، انجمن‌ها و وب را برای دسترسی به صفحه rovide تعامل مخاطبان در زمان واقعی ابزار گوش دادن به شبکه‌های اجتماعی است که کلمات کلیدی را در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، یوتیوب و Reddit رصد می‌کند. یک نظارت مناسب ابزار Reddit داده‌های هم زمان و هم اطلاعات تاریخی را پوشش می‌دهد.

 • رقبا را رصد می‌کندعملکرد رسانه‌های اجتماعی خود را ارزیابی کنید
 • با فروش اجتماعی آن شباهت محصولات منتخب افراد را پیدا کنیدماژول در میان ابزارهای گوش دادن اجتماعی با استفاده از کشف بک لینک ، نامهای پیوند داده شده برای تبدیل آنها به لینک و فرصت‌های وبلاگ نویسی مهمان

نتیجه گیری

با اهمیت بازاریابی که مجموعه ای از ایده‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ، این به شما بستگی دارد که با استفاده از هر ابزار نظارت اجتماعی برای حفظ شخصیت نام تجاری سازگار اقدام کنید. همه ردیاب‌های رسانه‌های اجتماعی برای رشد گلوله بر روی پیشرفت و ایجاد هویت و مارک تجاری بر اساس نیاز شما به سیستم عامل‌های نظارت بر شبکه‌های اجتماعی ، واقعاً ابزارهای ریزبینانه ای هستند. دنبال آن بروید و امیدوارم که وظایف خود را به خوبی پیش بینی کرده باشم. همچنین می‌توانید برای مشاهده دوره آموزش کامل تولید محتوا ۰ تا ۱۰۰ مناسب برای ورود به بازار کار اینجا کلیک کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
کاملااصلا

نویسنده

مهناز حسن زاده
دو سال است که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم. علاقه مندم که در این زمینه مهارت های بیشتری کسب کنم. اکنون به عنوان نویسنده در سایت امکادو فعالیت دارم.