شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  امکادو در شبکه های اجتماعی به چه معناست؟

  یعنی امکادو به منظور تعامل بیشتر با کاربران خود در چندین شبکه اجتماعی فعال است و از این جهت این گونه با کاربران تعامل‌ می‌کند. همانطور که در صفحه امکادو در شبکه های اجتماعی مشاهده‌ می‌کنید امکادو در پیام رسان‌های خارجی، ایرانی و بسترهای انتشار ویدئو فعال است. برای تعامل بیشتر با امکادو‌ می‌توانید به آسانی با کلیک روی دکمه‌های زیر امکادو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  عدم پشتیبانی در پیام رسان ها

  بدیهی است که این صفحات و کانال‌ها برای تعامل با کاربران طراحی شده است و هیچ گونه پشتیبانی در این صفحات انجام نخواد شد. ذکر این مورد الزامی است که پشتیبانی در مجموعه امکادو تنها از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری امکان پذیر است.

  هدایا و جوایز

  امکادو می‌کوشد تا کاربران را راضی نگهدارد از این جهت همیشه در شبکه‌های اجتماعی خود در حال برگذاری مسابقه و جایزه دادن است. این کار ‌می‌تواند برای کاربران انگیزه ای باشد تا بیشتر با امکادو تعامل کنند. همچنین تلاش ‌می‌شود تا به کاربران در شبکه‌های اجتماعی مشاوره نیز داده شود. در صورتی که شما کاربر امکادو باشید به آسانی ‌می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی از مزایای امکادو برخوردار شوید و با تعامل با امکادو به آسانی هدایا و جوایز دریافت کنید.

  نظرسنجی و افزایش کیفیت

  قطعا با مشارکت  در نظر سنجی‌های امکادو ‌می‌توانید به آسانی در راستای بهبود عملکرد سایت امکادو مارا یاری کنید.

  با راهنمایی‌ها و نظرات سازنده کاربران ‌می‌شود در مسیر درست گام برداشت و بخش‌های مختلف را بهبود بخشید. این بهبود بخشید قطعا سود دو طرفه دارد و کاربرانی که از امکادو استفاده ‌می‌کنند هم به این سود دست خواهند یافت.

  از این جهت شما ‌می‌توانید نظرات خود را در شبکه‌های اجتماعی برای ما ارسال کنید تا با هم برای بهبود عملکرد این خانواده بزرگ قدم برداریم.

  امکادو در شبکه های اجتماعی