شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  خدمات خود را به امکادو بسپارید

  امکادو با تیمی مجرب آماده پاسخگویی به تمامی نیاز‌های کاربران در حوزه‌های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی گرافیکی، برنامه نویسی، تولید محتوا، مدیریت و پشتیبانی سایت و… است و با بیش از 5 سال سابقه آماده است تا در رسیدن به اهدافتان یعنی راه اندازی و یا بهبود کسب و کار شما، شما را یاری کند. برای مشاهده خدمات روی دکمه خدمات مورد نظر خود کلیک کنید.

  خدمات طراحی سایت

  تیم امکادو توانایی طراحی انواع سایت را دارد از این جهت دو بخش در سایت خودمان ایجاد کرده ایم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید.

  • طراحی انواع سایت: در این بخش می‌توانید انواع سایت شرکتی، خبری، دایرکتوری، وبلاگی، رزرواسیون و… را سفارش دهید.
  • طراحی انواع فروشگاه اینترنتی: در این بخش پلن‌های طراحی روشگاه قرار گرفته است تا کاربران به آسانی بتوانند فروشگاه خود را سفارش دهند.

  دیگر خدمات امکادو

  تیم امکادو در کنار طراحی سایت، خدمات دیگری نیز ارائه می‌کند زیرا طراحی سایت شروع راه اندازی یک کسب و کار موفق است و در ادام هشما به موارد دیگری نیاز خواهید داشت.

  • تولید محتوا: تیم امکادو می‌تواند برای تمامی بسترها از جمله سایت، وبلاگ و… محتوای سئو شده و حرفه‌ای بسازد.
  • مدیریت و پشتیبانی سایت: تیم امکادو می‌تواند مدیریت سایت شمارا برعهده بگیرد و به آسانی تمامی مشکلات درون سایت شما و ابزارهای وبمستری شما را حل کند، همچنین همراه با یک استراتژی حرفه ای نسبت به تولید محتوای رایگان اقدام کند.
  • سئو و امنیت: تیم امکادو می‌تواند سایت شما را ایمن و بهینه به شما تحویل دهد.
  • طراحی لوگو و لوگوموشن: تیم امکادو می‌تواند برای شما برندسازی انجام دهد و برای برند شما لوگو و لوگوموشن اختصاصی طراحی کند.
  • طراحی بنر، بنر متحرک و پست: تیم امکادو می‌تواند برای شما بنرهای جذاب ساده و متحرک و پست شبکه‌های اجتماعی طراحی کند تا به آسانی به تبلیغات و محتوا سازی در این فضاها بپردازید.
  • انواع هاست و سرور / انواع پنل پیامکی: تیم امکادو می‌تواند به کمک قراردادهای بسته شده با بزرگترین شرکت‌های میزبانی و پنل پیامکی برای کاربران خود هاست، سرور، پنل پیامکی، دامنه و… را با قیمت کمتر تهیه کند.
  سایت می خواهید؟

  طراحی سایت اختصاصی

  اینجا کلیک کنید

  طراحی فروشگاه اینترنتی

  اینجا کلیک کنید

  طراحی انواع سایت

  اینجا کلیک کنید
  خدمات می خواهید؟

  تولید محتوا

  اینجا کلیک کنید

  مدیریت و پشتیبانی سایت

  اینجا کلیک کنید

  طراحی لوگو و لوگو موشن

  اینجا کلیک کنید

  انواع هاست و سرور

  اینجا کلیک کنید

  سئو و امنیت سایت

  اینجا کلیک کنید

  طراحی بنر، بنر متحرک و پست

  اینجا کلیک کنید

  انواع پنل پیامکی

  اینجا کلیک کنید