شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کسب درآمد

معرفی صفحه کسب درآمد

کسب درآمد صفحه ای است که در آن روش های درآمدزایی در امکادو قرار داده می شود تا کاربران به دلخواه یکی را انتخاب کنند و به کسب درآمد بپردازند.

معرفی سایت امکادو

امکادو با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای فروشندگان و تولید کنندگان انواع فایل باشد.

امکادو در سال ۱۳۹۸ و تحت مدیریت یک تیم فنی با تجربه تاسیس شد. هدف بنیانگذاران امکادو برداشتن قدمی کوچک در بازار کار آفرینی بود از این جهت بخش فروشگاه ساز حرفه ای و بازاریابی مدرن را راه اندازی کردیم تا قدم خود را بردایم تا اینکه با روند روبه رشد سایت امکادو موفق شدیم به این مهم دست یابیم.

امروزه جوانان بسیاری بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به دانش فنی و مدارک تحصیلی در امکادو به صورت دور کاری مشغول خرید و فروش فایل هستند و به درآمد بالایی دست یافته اند، همچنین افراد بیشتری هم با بازاریابی مدرن موفق شده اند تا به درآمد ثابت دلخواه خود دست یابند.

همچنین می توانید برای حمایت از امکادو، امکادو را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید تمامی شبکه های اجتماعی مجموعه امکادو به شرح زیر است:

به کسب درآمد بپردازید

برای کسب درآمد باید در امکادو ثبت نام کنید سپس یکی از روش ها را انتخاب کنید و شروع به سب درآمد کنید. همچنین می توانید برای آشنایی با هر روش کسب درآمد در امکادو روی دکمه زیر کلیک کنید.

فروشنده شوید

اینجا کلیک کنید

بازاریاب شوید

اینجا کلیک کنید

نویسنده شوید

اینجا کلیک کنید