شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سند قرارداد

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و سایت امکادو («ما» و «امکادو») است. امکادو طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات پلتفرم امکادو را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از پلتفرم امکادو

استفاده از پلتفرم امکادو، اقدام به عضویت در سایت امکادو، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قوانین و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین امکادو و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات امکادو را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط امکادو و کاربران خواهد بود.

نکته بسیار مهم

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش‌های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و امکادو محسوب می‏‌شود.

 1. فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
 2. محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
 3. پلتفرم (سامانه) امکادو: یک فروشگاه آنلاین برای فروش و بازاریابی محصولات دیجیتال مانند ابزارهای لازم طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و …) و فایل‌های گرافیکی و عکس و… است که به‌عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.
 4. کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از پلتفرم امکادو استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در پلتفرم امکادو و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از پلتفرم امکادو می‌نمایند.
 5. خریدار: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در پلتفرم امکادو می‌نماید.
 6. فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه امکادو اقدام به فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.
 7. بازاریاب: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه امکادو اقدام به همکاری در فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.
 8. حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://emcado.ir که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.
 9. محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در امکادو است.
 10. محصولات بومی‌سازی شده: محصولاتی که به صورت اورجینال از سایر منابع خریداری شده و عبارت های قابل ترجمه در محصول به زبان فارسی ترجمه شده و سبک نمایش بخش های مختلف محصول نیز برای زبان فارسی (جهت راست به چپ) اصلاح شده است.
 11. کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خریدوفروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.
 12. شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولاً با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است)
 13. تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و امکادو می باشد.
 14. سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا امکادو در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.
 15. پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات است.
 16. درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت ژاکت به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند
 1. با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، امکادو حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از پلتفرم امکادو را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع پلتفرم امکادو در مالکیت انحصاری امکادو است.
 2. کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده پلتفرم امکادو است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با امکادو را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.
 1. قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام کاربر در پلتفرم امکادو است. در صورتی که طبق بخش «ک» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.
 1. کاربر تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم امکادو استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم امکادو باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.
 1. برای استفاده از خدمات پلتفرم امکادو بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.
 2. کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از 15 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از پلتفرم امکادو و خرید محصول را دارا است. لذا درصورتی‌که کاربر زیر 15 سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.
 3. کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، امکادو مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.
 4. کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در پلتفرم امکادو اقدام نماید.
 5. در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به امکادو اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به امکادو انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 6. کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به امکادو انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 7. مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات امکادو در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.
 8. کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.
 9. کاربر آگاه است با ثبت‌نام در پلتفرم امکادو، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از پلتفرم امکادو دریافت نماید.
 10. کاربر می‌پذیرد که امکادو ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی امکادو با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط امکادو تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.
 1. کلیه محتوای پلتفرم امکادو و طراحی ظاهری آن (feel and look)ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به امکادو و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.
 2. علائم تجاري موجود در سایت امکادو چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به امکادو و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از امکادو بنا به مقتضی استفاده نمود.
 3. امکادو متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به امکادو و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.
 4. همه مطالب در دسترس از طریق پلتفرم امکادو، جزئی از اموال امکادو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار امکادو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای امکادو محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در پلتفرم امکادو صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام امکادو هستند.
 1. کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی به وی اعطا شده است.
 2. کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.
 3. کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به امکادو و فروشنده محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در پلتفرم امکادو، در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت امکادو، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان به وی پرداخت نماید. همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را بر روی چندین دامنه استفاده نماید، موظف است 20 برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به امکادو پرداخت نماید.
 1. امکادو منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن امکادو، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه پلتفرم امکادو یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از پلتفرم امکادو به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین امکادو هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.
 2. خدمات امکادو به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. امکادو هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات پلتفرم امکادو نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات امکادو که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. امکادو تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 3. سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و امکادو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
 1. کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

قوانین ارسال محصولات و مقالات در صفحه ارسال محصول یا مقاله جدید در ابتدای همان صفحه به رنگ قرمز درج شده است همچنین در پایگاه دانش امکادو نیز موجود می باشد. ذکر این نکته الزامی است در صورتی که محتوای ارسالی شما از قوانین پیروی نکند هیچگاه منتشر نخواهد شد.

 

برای رفتن به صفحه پایگاه دانش اینجا کلیک کنید.

 

قوانین ارسال مقاله:

 1. توضیحات نوشته باید حداقل 1000 کاراکتر باشد.
 2. توضیحات نوشته نباید کپی از سایت های دیگر باشد.
 3. اندازه تصویر پست باید 512 در 512 پیکسل باشد.
 4. در صورت عدم تطابق هر یک از موارد بالا نوشته تایید نخواهد شد.

قوانین ارسال محصول:

 1. توضیحات محصول باید حداقل 500 کاراکتر باشد.
 2. توضیحات محصول نباید کپی از سایت های دیگر باشد..
 3. فایل های محصول نباید کپی از سایت های دیگر باشد.
 4. توضیحات محصول باید واقعی و بدون اغراق باشد.
 5. اندازه تصویر محصول باید 250 در 250 پیکسل باشد.
 6. در صورت ارسال تیکت توسط هریک از خریداران باید ظرف 24 ساعت تیکت بررسی و پاسخ داده شود.
 7. در صورت عدم تطابق هر یک از موارد بالا محصول تایید نخواهد شد.
 1. درصورتی که ویدئو دوره باشد فروشنده دوره حتما باید مدرس دوره باشد و یا اطلاعاتی مبنی بر اثبات حق نشر دوره را داشته باشد.
 2. حتما باید ویدئوی معرفی امکادو در اول و آخر هر ویدئو قرار بگیرد.
 3. درصورتی که ویدئو دوره باشد حتما باید نام و نام مدرس پس از ویدئوی معرفی امکادو در دوره قرار بگیرد.
 4. مقیاس ویدئوی دوره حتما باید 16:9 باشد.
 5. هیچ گونه تبلیغی از سایت دیگری روی دوره نباشد حتی زمانی که متعلق به مدرس یا فروشنده دوره است.

1. امکادو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای امکادو یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات امکادو را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

1.1. فروش و یا پخش محصولات امکادو به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر.

1.2. استفاده همزمان بر روی چندین دامنه.

1.3. در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در پلتفرم امکادو نماید.

1.4. کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد.

تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید امکادو حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود.

1.5. هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار امکادو شود.

1.6. توهین و یا افترا زدن به امکادو یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی).

1.7. به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید.

1.8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت امکادو.

2. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در امکادو (غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

3. در صورتی که کاربر از پلتفرم امکادو، محصولی را خریداری نکرده باشد، امکادو می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «م» مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات امکادو را حذف نماید.

4. در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

 1. بخش «دیدگاه» امکادو بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان امکادو تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
 2. بدیهی است امکادو در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید امکادو نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.
 3. ظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
  کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
 4. سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.
 5. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.
 1. کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با امکادو در سیستم جامع تیکت امکادو صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل 72 ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش امکادو اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، امکادو مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

امکادو مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.

در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به امکادو اعلام نماید و امکادو موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت امکادو صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

 1. به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه امکادو تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. امکادو هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
 2. امکادو با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
 3. امکادو مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و فروشنده ندارد.
 4. امکادو مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 5. امکادو مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.
 6. امکادو موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 7. امکادو تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو امکادو نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.
 8. در صورت نیاز خریدار و فروشنده، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف امکادو، امکادو بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.
 1. ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی امکادو در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول در محیط تست وردپرس (بخش «ع») است.
 2. تبصره: هرگونه تغییر در کدهای محصول خریداری‌شده موجب خروج از محیط تست وردپرس تلقی می‌گردد.
 3. بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.
 4. پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و امکادو صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.
 5. خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 48 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط طراح و یا فروشنده هر محصول ارائه می‌شود. بدیهی است که امکادو خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.
 6. درصورتی‌که محصولی مجهز به مدال پشتیبانی 24 ساعت باشد، این مدال بدان معناست که ظرف 30 روز از تاریخ ثبت سفارش و خرید مجوز بهره‌برداری، حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت برای هر تیکت خواهد بود.
 7. محصولات تحویلی در دسته های دیگر همچون قالب های HTML و دموهای آماده و اسکریپت تابع شرایط پشتیبانی محصول طبق توضیحات درج شده در محصول می باشند.
 8. با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت پشتیبانی محصولات خریداری شده را ندارد.
 9. ارائه راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات بومی‌سازی شده صرفاً به زبان‌اصلی و در منابع اصلی همان محصول قابل‌دسترسی خواهد بود).
 10. خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار.

خریداران تنها از کد های تخفیف استفاده میکنند اما نمیتوانند از 2 یا چند کد به صورت هم زمان و در یک سبد خرید استفاده کنند از این جهت امکادو هیچ مسئولیتی در قبال کد های تخفیف باطل شده کاربران ندارد.

فروشندگان نیز باید به شرح زیر از کد های تخفیف امکادو استفاده و از آنها پیروی کنند:

 1. کد تخفیف ویدئویی: منظور کدهای تخفیفی است که کاربران در قبال ارسال ویدئو آنها را دریافت میکنند و فروشندگان با ثبت نام در امکادو اجازه میدهند تا امکادو این نوع کد تخفیف را روی محصولاتشان لحاظ کند.
 2. کد تخفیف امتیازی: منظور کد های تخفیف است که کاربران با  استفاده از امتیاز خود در باشگاه کاربران دریافت میکنند و فروشندگان با ثبت نام در امکادو اجازه میدهند تا امکادو این نوع کد تخفیف را روی محصولاتشان لحاظ کند.
 3. کد تخفیف ایام و مناسبت ها: کدهای تخفیف ایام و مناسبت ها از 7 الی 14 روز قبل از مناسبت مورد نظر طریق پیام ها به فروشندگان اطلاع رسانی میشود و فروشندگان موظف هستند در صورت علاقه به شرکت در این نوع کمپین، اعلام آمادگی کنند و محصولات خود را از تخفیف خارج کرده و به پشتیبانی فنی اطلاع دهند. ذکر این نکته الزامی است که تمامی محصولات در یک صفحه جداگانه نمایش داده میشوند و باعث فروش بیشتر میشوند.
 4. کد تخفیف فروشندگان: این نوع کد توسط فروشندگان تولید میشود و فروشنده اجازه ندارد بیش از 50 درصد تخفیف در یک کد لحاظ کند. این نکته شایان ذکر است که امکادو تمام کدهای تخفیف را بررسی میکند و در صورت مشاهده کد مخالف قوانین آن کد را حذف میکند.
 1. درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب امکادو متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به امکادو خواهد بود.

 2. امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از امکادو خریداری کند.

 1. کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.
 2. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان امکادو و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، در امکادو توقف فروش خواهد شد.
 3. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار امکادو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و امکادو حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از پلتفرم امکادو و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به امکادو بپردازد. این بند نافی حق امکادو برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.
 4. کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از پلتفرم امکادو استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، امکادو ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به امکادو پرداخت نماید.
 5. تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد امکادو محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، امکادو مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،
 6. کاربر متعهد است به درخواست امکادو، درصورتی‌که امکادو به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.
 7. این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که امکادو در پلتفرم امکادو منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت امکادو میان کاربر و امکادو به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.
 8. امکادو می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که امکادو تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از پلتفرم، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . امکادو درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، 10 روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از پلتفرم امکادو را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق بخش «م» به امکادو اطلاع دهد. در این‌صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از امکادو ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت امکادو مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت امکادو، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.
 9. کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان امکادو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات پلتفرم امکادو است، ملغی است.