شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

چگونه محتوای چند سایت وردپرسی را به یک سایت منتقل کنیم؟
شناسه پست: 18340
بازدید: 465
برای مطالعه این مقاله به 4 دقیقه زمان نیاز دارید.

اگر چندین سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را اجرا می‌کنید ، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد محتوای چند سایت وردپرس را به یک سایت وردپرس منتقل کنید.

در این مقاله ، به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید با حفظ رتبه بندی سئو و تمام محتوای خود ، محتوای چند سایت وردپرس را به یک سایت وردپرس منتقل کنید.

مرحله 1: شروع کار

برای انتقال یک وب سایت از یک شبکه چند سایته وردپرس ، به یک نام دامنه نیاز دارید. اگر قبلاً یک نام دامنه دارید که می‌خواهید یک سایت واحد را نصب کنید ، می‌توانید از همان استفاده کنید.

اگر نام دامنه جداگانه ای ندارید ، باید یک نام دامنه جدید ثبت و خریداری کنید و آن را به حساب میزبانی خود اضافه کنید.

بعد از دریافت نام دامنه و میزبانی وب ، مرحله بعدی نصب وردپرس است.

مهم: از آنجا که قصد دارید تغییرات جدی در چند سایت وردپرس خود انجام دهید ، ایجاد یک بک آپ کامل از وردپرس قبل از اینکه کار دیگری انجام دهید.

اکنون که همه چیز تنظیم شده است ، بیایید یک سایت را از شبکه چند سایته وردپرس به شک سایت خود منتقل کنیم.

مرحله 2: برون بری یک سایت در شبکه چندرسانه ای وردپرس

عملکرد درون ریزی / برون بری وردپرس داخلی در چند سایت به همان روشی است که در نصب یک سایت کار می‌کند. ما برای برون بری داده‌ها از یک سایت در وردپرس ، از ابزارها استفاده می‌کنیم.

ابتدا باید به داشبورد سایت دارای محتوای خود که می‌خواهید محتوای آن را منتقل کنید بروید و سپس بر روی ابزارها » برون بری کلیک کنید. در مرحله بعدی ، می‌خواهید مطمئن شوید که تمام مطالب مورد نظر شما انتخاب شده اند سپس بر روی دکمه دانلود پرونده برون بری کلیک کنید.

برون بری

وردپرس اکنون یک پرونده XML حاوی تمام داده‌های شما ایجاد کرده و برای دانلود به مرورگر شما ارسال می‌کند. پرونده را در رایانه خود ذخیره کنید زیرا در مراحل بعدی به آن نیاز خواهید داشت.

مرحله 3: وارد کردن محتوا به سایت جدید

به قسمت داشبورد وردپرس سایت جدید، سپس به ابزارها » درون ریزی بروید. در صفحه درون ریزی ، وردپرس تعدادی از گزینه‌های درون ریزی را به شما نشان می‌دهد.

درون ریزی

باید روی گزینه “اکنون نصب شود” در زیر “وردپرس” کلیک کنید. صبر کنید تا درون ریز نصب شود و سپس روی پیوند “اجرای درون ریزی” کلیک کنید.

چگونه محتوای چند سایت وردپرسی را به یک سایت منتقل کنیم؟

در صفحه بعد ، از شما خواسته می‌شود فایل درون ریزی وردپرس را که قبلاً از چند سایت وردپرس دانلود کرده اید آپلود کنید.

چگونه محتوای چند سایت وردپرسی را به یک سایت منتقل کنیم؟

روی دکمه Choose file کلیک کنید تا پرونده از رایانه شما انتخاب شود و سپس بر روی دکمه “بارگذاری پرونده و وارد کردن” کلیک کنید.

در صفحه بعد ، وردپرس از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید کاربران را نیز وارد کنید. اگر کاری انجام ندهید ، وردپرس همه کاربران را وارد می‌کند. اگر نمی‌خواهید نویسنده را تغییر دهید این توصیه می‌شود.

گزینه Import Attachments را نیز مشاهده خواهید کرد که باید مطمئن شوید که تیک خورده است تا وردپرس بتواند تصاویر را از پست‌ها و صفحات شما بارگیری کند (اگر بعضی از موارد را از دست داد یا بیشتر آنها نگران نباشید از تصاویر خود استفاده کنید. بعد می‌توانید آنها را جداگانه وارد کنید).

برای ادامه بر روی دکمه “ارسال” کلیک کنید.

وردپرس اکنون درون ریزی محتوای شما را آغاز می‌کند. بسته به میزان محتوای شما چند دقیقه طول می‌کشد. پس از اتمام ، اعلان “همه کارها انجام شد ، از آن لذت ببرید” را مشاهده خواهید کرد.

چگونه محتوای چند سایت وردپرسی را به یک سایت منتقل کنیم؟

کار تمام است. شما با موفقیت داده‌ها را از چند سایت به یک سایت منتقل کرده اید. برای مشاهده مقاله نحوه تقسیم پست‌های وردپرس به چند صفحه (صفحه بندی) با ۲ روش اینجا کلیک کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
کاملااصلا

نویسنده

مهناز حسن زاده
دو سال است که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم. علاقه مندم که در این زمینه مهارت های بیشتری کسب کنم. اکنون به عنوان نویسنده در سایت امکادو فعالیت دارم.