شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

5 نکته مهم در انتخاب هاست معرفی برترین شرکت های میزبانی
شناسه پست: 13742
بازدید: 670
برای مطالعه این مقاله به 2 دقیقه زمان نیاز دارید.

در این مقاله قصد داریم 5 نکته مهم انتخاب‌هاست را به صورت مختصر و مفید به کاربران سایت امکادو بادآور شویم تا بتوانند در انتخاب‌هاست بهتر تصمیم گیری کنند، همچنین در این آموزش قصد داریم بهترین شرکت‌های میزبانی را معرفی و نقاط ضعف یا قوت آن‌ها را بیان کنیم.

زبان برنامه نویسی

زبانی که سایت شما با آن برنامه نویسی شده است بسیار مهم است. اگر سایت شما با asp.net ساخته شده باشد باید از‌هاست ویندوز و بانک اطلاعاتی sql server استفاده کنید و اگر سایت شما با php ساخته شده شما باید از‌هاست لینوکس استفاده کنید.

میزان منابع مورد نیاز

برای انتخاب‌هاست مناسب باید میزان حجم پهنای باند مصرفی، حجم کلی فایل‌های وبسایت، تعداد ساب دامین‌های مورد نیاز و… را محاسبه کنید و باتوجه به این موارد پلن مورد نیاز خود را سفارش دهید.

به این نکته دقت کنید که از پلن‌های قابل ارتقا استفاده کنید تا بتوانید در صورت نیاز به منابع بیشتر‌هاست خود را ارتقا دهید.

قیمت‌هاست

قیمت‌هاست در شرکت‌های مختلف متفاوت است و بعضی شرکت‌ها در ازای منابع کمتر، پشتیبانی ضعیف تر، تعداد سایت‌های بیشتر روی یک سرور و… قیمت پایین تری را دریافت ‌می‌کنند.

به این نکته دقت کنید که این نکته به ضر مدیران وبسایت‌ها است زیرا بازدهی مورد نیاز خود را از سایت خود دریافت نخواهند کرد و در ازای قیمت پایین با مشکلات بزرگی روبرو خواهند شد.

بک‌آپ منظم

از شرکت‌هایی‌هاست تهیه کنید که بک‌آپ منظمی که ذکر ‌می‌کنند را ارائه کنند.

البته پیشنهاد میشود در کنار‌هاست اصلی،‌هاست پشتیبان نیز تهیه کنید و از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا شرکت‌های میزبانی بک‌آپ هفته ای تهیه ‌می‌کنند ولی در‌هاست پشتیبان بسته به فضای شما، شما میتوانید مدت زمان بک‌آپ گیری را خودتان انتخاب کنید و هر زمان که به مشکلی برخوردید بک‌آپ خود را بازگردانی کنید.

پشتیبانی

قطعا شما برای حل مشکلات سایت خود که به‌هاست شما مربوط است نیاز به پشتیبانی سریع و حرفه ای دارید تا بتوانند در کمترین زمان مشکلات شما را بر طرف کنند و سایت شما را به حالت عادی برگردانند، از این جهت در انتخاب‌هاست خود دقت کنید و از شرکت‌هایی‌هاست خریداری کنید که حتما پشتیبانی 24 ساعته واقعی داشته باشند.

برترین شرکت‌های میزبانی

ایران سرور (همه چیز عالی)

گنجه‌هاست (سرعت پایین)

میهن وب‌هاست (منابع کم)

سون‌هاست (سرعت پایین)

میزبان فا (پشتیبانی بسیار ضعیف)

5 نکته مهم در انتخاب هاست معرفی برترین شرکت های میزبانیهمچنین می توانید برای خرید‌هاست مناسب ، با کیفیت  و ارزان قیمت اینجا کلیک کنید.

آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
کاملااصلا

نویسنده

سیاوش تهرانی اصل
در مسیر رسیدن به آرزوهایتان رکورد سرعت نور را بشکنید، زیرا آنها بیش از حد منتظر کسی نمیمانند.