شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دانلود رایگان نرم افزار ها تنها با یک کلیک بدون ویروس و بد افزار
شناسه پست: 17120
بازدید: 205

حتماً شما هم تا به حال بارها عبارت دانلود رایگان نرم افزار را در گوگل سرچ کرده اید. در زندگی دیجیتال به روز بودن و استفاده از نرم افزارهای مختلف امری اجتناب ناپذیر است. متأسفانه سایت های دانلود رایگان نرم‌افزار اغلب دارای ویروس و بدافزار هایی هستند که به سیستم شما آسیب جدی وارد می کنند. حتی در تعدادی از این سایت ها نرم افزار ها و آنتی ویروس های تقلبی عرضه می شوند. برای اینکه از هرگونه آسیب سایت های دانلود رایگان نرم افزار در امان باشد بهتر است از ابتدا برای دانلود رایگان نرم‌افزار به سایت های معتبر و ایمن مراجعه کنید. درست که نمی توان ادعا کرد که سایت های دانلود رایگان نرم‌افزار صد درصد ایمن هستند، اما در ادامه ی مقاله پنج سایتی را که نسبت به بقیه ایمن تر هستند معرفی خواهیم کرد.

سایت Ninite

سایت Ninite یکی از معروف ترین سایت ها برای دانلود رایگان نرم افزار است در این سایت انواع نرم افزار ها به صورت کاملاً رایگان قرار دارند و شما می توانید به راحتی نرم افزار دلخواهتان را دانلود و سپس نصب کنید. سایت Ninite از امنیت بالایی برخودار است و بدافزار و نرم افزار های تقلبی در آن جایی ندارند.

سایت Softpedia

سایت Softpedia یکی از بزرگ‌ترین سایت ها در زمینه عرضه رایگان انواع نرم افزار ها است. بیش از ۸۵۰ هزار فایل برای نصب در این سایت قرار دارند، این سایت به شدت به روز است و تمامی نسخه هایی که از نرم افزار ها برای دانلود رایگان در سایت قرار دارند آخرین نسخه و کاملاً به روز هستند. امنیت سایت نیز در حد قابل قبولی قرار دارد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 سایت MajorGeeks

سایت MajorGeeks نسبت به سایت های دیگر دانلود رایگان نرم‌افزار ، ظاهری قدمی و مشابه سایت های ده نود دارد اما یکی از سایت های امن برای دانلود رایگان نرم افزار به شمار می رود و شما می توانید با خیال راحت نرم‌افزار دلخواهتان را نصب کنید.

 سایت FileHippo

سایت FileHippo دارای بیش از ۲۰ هزار نرم افزار است، از مزیت های این سایت می توانیم به بررسی برنامه های موجود در سیستم اشاره کنیم، اگر شما برنامه ای را از این سایت نصب کردید، سایت به صورت خودکار تمامی برنامه های موجود بر روی سیستم شما را بررسی می‌کند و اگر نیاز به بروز رسانی داشتند به شما اطلاع می دهد.

 سایت Download Crew

سایت Download Crew نسبت به سایت های دیگر دانلود رایگان نرم افزار رابط کاربری پیچیده و سخت تری دارد، ما دارای مزیت هایی است که این سایت را از سایر سایت های دانلود رایگان نرم‌افزار متمایز کرده است. یکی از این مزیت ها نقد و بررسی کوتاه منتشر شده برای هر نرم افزار است. این سایت نیز امنیت بالایی دارد و شما می توانید بدون نگرانی از بد افزارها برنامه مورد نظرتان را دانلود کنید

نتیجه گیری

سایت های زیادی در فضای وب وجود دارند و شما می توانید به صورت رایگان نرم‌افزار های مورد نظرتان را دانلود کنید. اما باید توجه داشته باشید که دانلود از سایت های که امنیت پایینی دارند باعث آسیب به دستگاه شما می شود. در این مقاله تعدادی از سایت های معتبر برای دانلود رایگان نرم‌افزار را بررسی کردیم. برای مشاهده ۵ نرم افزار ضروری برای هر کامپیوتر که همه به آن نیاز دارند اینجا کلیک کنید.

نویسنده

حسین چوپانی
کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار و علاقه مند به وردپرس، آماده برای همکاری در انجام هرگونه پروژه برنامه نویسی، طراحی و گرافیک، تولید محتوا، تایپ، ترجمه، تبلیغات و... :)