شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  دانلود رایگان نرم افزار ها تنها با یک کلیک بدون ویروس و بد افزار
  شناسه پست: 17120
  بازدید: 419
  برای مطالعه این مقاله به 3 دقیقه زمان نیاز دارید.

  حتماً شما هم تا به حال بارها عبارت دانلود رایگان نرم افزار را در گوگل سرچ کرده اید. در زندگی دیجیتال به روز بودن و استفاده از نرم افزارهای مختلف امری اجتناب ناپذیر است. متأسفانه سایت‌های دانلود رایگان نرم‌افزار اغلب دارای ویروس و بدافزار‌هایی هستند که به سیستم شما آسیب جدی وارد ‌می‌کنند. حتی در تعدادی از این سایت‌ها نرم افزار‌ها و آنتی ویروس‌های تقلبی عرضه ‌می‌شوند. برای اینکه از هرگونه آسیب سایت‌های دانلود رایگان نرم افزار در امان باشد بهتر است از ابتدا برای دانلود رایگان نرم‌افزار به سایت‌های معتبر و ایمن مراجعه کنید. درست که ن‌می‌توان ادعا کرد که سایت‌های دانلود رایگان نرم‌افزار صد درصد ایمن هستند، اما در ادامه ی مقاله پنج سایتی را که نسبت به بقیه ایمن تر هستند معرفی خواهیم کرد.

  سایت Ninite

  سایت Ninite یکی از معروف ترین سایت‌ها برای دانلود رایگان نرم افزار است در این سایت انواع نرم افزار‌ها به صورت کاملاً رایگان قرار دارند و شما ‌می‌توانید به راحتی نرم افزار دلخواهتان را دانلود و سپس نصب کنید. سایت Ninite از امنیت بالایی برخودار است و بدافزار و نرم افزار‌های تقلبی در آن جایی ندارند.

  سایت Softpedia

  سایت Softpedia یکی از بزرگ‌ترین سایت‌ها در زمینه عرضه رایگان انواع نرم افزار‌ها است. بیش از 850 هزار فایل برای نصب در این سایت قرار دارند، این سایت به شدت به روز است و تمامی نسخه‌هایی که از نرم افزار‌ها برای دانلود رایگان در سایت قرار دارند آخرین نسخه و کاملاً به روز هستند. امنیت سایت نیز در حد قابل قبولی قرار دارد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

   سایت MajorGeeks

  سایت MajorGeeks نسبت به سایت‌های دیگر دانلود رایگان نرم‌افزار ، ظاهری قدمی و مشابه سایت‌های ده نود دارد اما یکی از سایت‌های امن برای دانلود رایگان نرم افزار به شمار ‌می‌رود و شما ‌می‌توانید با خیال راحت نرم‌افزار دلخواهتان را نصب کنید.

   سایت FileHippo

  سایت FileHippo دارای بیش از 20 هزار نرم افزار است، از مزیت‌های این سایت ‌می‌توانیم به بررسی برنامه‌های موجود در سیستم اشاره کنیم، اگر شما برنامه ای را از این سایت نصب کردید، سایت به صورت خودکار تمامی برنامه‌های موجود بر روی سیستم شما را بررسی می‌کند و اگر نیاز به بروز رسانی داشتند به شما اطلاع ‌می‌دهد.

   سایت Download Crew

  سایت Download Crew نسبت به سایت‌های دیگر دانلود رایگان نرم افزار رابط کاربری پیچیده و سخت تری دارد، ما دارای مزیت‌هایی است که این سایت را از سایر سایت‌های دانلود رایگان نرم‌افزار متمایز کرده است. یکی از این مزیت‌ها نقد و بررسی کوتاه منتشر شده برای هر نرم افزار است. این سایت نیز امنیت بالایی دارد و شما ‌می‌توانید بدون نگرانی از بد افزارها برنامه مورد نظرتان را دانلود کنید

  نتیجه گیری

  سایت‌های زیادی در فضای وب وجود دارند و شما ‌می‌توانید به صورت رایگان نرم‌افزار‌های مورد نظرتان را دانلود کنید. اما باید توجه داشته باشید که دانلود از سایت‌های که امنیت پایینی دارند باعث آسیب به دستگاه شما ‌می‌شود. در این مقاله تعدادی از سایت‌های معتبر برای دانلود رایگان نرم‌افزار را بررسی کردیم. برای مشاهده ۵ نرم افزار ضروری برای هر کامپیوتر که همه به آن نیاز دارند اینجا کلیک کنید.

  5/5 - (2 امتیاز)
  آیا این مقاله به شما کمک کرد؟
  کاملااصلا

  نویسنده

  حسین چوپانی
  کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار و علاقه مند به وردپرس، آماده برای همکاری در انجام هرگونه پروژه برنامه نویسی، طراحی و گرافیک، تولید محتوا، تایپ، ترجمه، تبلیغات و... :)