شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بازاریابی در امکاد متفاوت است

در امکادو بازاریابی متفاوت است زیرا این حقیقت قابل انکار نیست که امکادو با دیگر سایت‌های فروش فایل قابل مقایسه نیست چون برتر است و یک بستر ایمن برای شما میسازد.

سایت‌های فروش فایل بسیاری در کشور وجود دارند که اکثر آنها تحت هیچ قانونی کار نمیکنند و بیشتر به دنبال منافع خود هستند اما در امکادو روند کار به این شکل نیست و اولین قدم برای ما حقوق است.

منظور ما از حقوق درآمد مالی نیست بلکه حقوق کاربر است که به معنای حمایت صحیح از تمام نقش کاربری است. ما در امکادو برنامه ریزی‌هایی انجام میدهیم که خریداران را راضی نگهداریم، از فروشندگان و محصولات آن‌ها حمایت کنیم و به بازاریاب‌ها سود برسانیم و پس از آن خود ما نیز سود خود را دریافت کنیم.

در امکادو تمامی کاربران بدون در نظر گرفتن نقش و روابطشان از حقوق یکسانی برخوردار هستند و این یعنی شروع یه مسیر طولانی و سخت که همه با هم در آن قدم برمیداریم.

در ادامه با قابلیت‌های امکادو برای بازاریابی بیشتر آشنا خواهید شد و به تفاوت‌های امکادو پی خواهید برد و از این جهت به حقیقت کلام ما میبرید و تفاوت‌های ما را حس میکنید.

بازاریاب شوید

حمایت به اندازه تلاش مساوی است با سود بیشتر

ما به شما یک پلتفرم تو خالی ارائه نمیدهیم بلکه تمامی عملکردهای شما را بررسی میکنیم و حمایت از شما را بیشتر میکنیم.

ما در امکادو از کسانی حمایت میکنیم که تلاش بیشتری داشته باشد تا هم خریداران و هم بازاریاب سود کنند، منظور از کیفیت، کیفیت در دعوت کاربران است.

بازاریابی که افراد بیشتری را دعوت کند و بتواند محصولاتی که فروش کمتر و درصد کمسیون بیشتری دارد را بفروشد، مورد حمایت امکادو قرار میگیرد و در تبلیغات امکادو در شبکه‌های اجتماعی و دیگر سایت‌ها کد معرف بازاریاب نمونه قرار میگیرد تا در سود افراد جدید سهیم باشد.

بازاریاب شوید

پنل کاربری و آنالیز حرفه ای

شاید بتوان گفت جای یک پنل کاربری حرفه ای مخصوص بازاریابان در تمام سایت‌های فروش فایل خالیست، زیرا اکثر سایت‌ها با افزونه‌های خارجی و آماده ساخته شده اند، اما سایت امکادو به دلیل کد نویسی شخصی کاملا داینامیک و تحت کنترل است و تمام نیاز‌های شما را به عنوان یک بازاریاب برآورده میکند.

در این پنل حرفه ای قابلیت‌های بسیار مهمی وجود دارد، از جمله آنالیز کامل بخش مالی به صورت لحظه ای، ساخت لینک مخصوص هر محصول برای فروش تکی محصولات، کد مخصوص برای زیر مجموعه گیری و رسیدن به درآمد ثابت ماهانه و هزاران قابلیت دیگر.

امکادو دارای اپلیکیشن فوق حرفه ای است که تمام قابلیت‌های سایت در آن قرار دارد و بازاریابان هم میتوانند بدون استفاده از رایانه یا لپتاپ شخصی و با یک موبایل از تمام امکانات استفاده کنند.

نحوه بازاریابی

به دو روش میتوانید در امکادو بازاریابی کنید و سود مشارکت دریافت کنید، این نکته شایان ذکر است که میتوانید به درآمد ثابت ماهانه دست یابید. این دو روش به شرح زیر است:

1. دریافت لینک بازاریابی: در منوی بازاریاب به آسانی میتوانید از زیر منوی بازاریابی و با انتخاب گزینه لینک‌های بازاریابی لینک خود را برای محصول مورد نظر خود دریافت کنید و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید و به فروش محصولات بپردازید.

در این روش با فروش محصولات درصد قابل توجهی به شما تعلق میگیرد، به طور مثال 10 درصد از یک محصول یک میلیون تومانی میشود 100 هزارتومان که به شما پرداخت میشود.

2. دریافت لینک بازاریابی: در منوی بازاریاب به آسانی میتوانید از زیر منوی بازاریابی و با انتخاب گزینه زیرمجموعه‌ها و با انتخاب گزینه زیر مجموعه گیری کد زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید و به کاربران خود بدهید تا هنگام ثبت نام کد شما را به عنوان معرف درج کنند.

در این روش با ثبت کد معرف شما توسط کاربران با هر خرید کاربر دعوت شده توسط شما، درصدی از سهم خرید او به شما پرداخت میشود.