شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

فروشنده شوید

معرفی صفحه بازاریاب شوید

بازاریاب شوید صفحه ای است که کاربران با مطالعه آن با نحوه بازاریابی و کسب درآمد از طریق این راه آشنا می شوند و پس از مطالعه دقیق این صفحه و صفحه قوانین می توانند به آسانی از این طریق در امکادو به بازاریابی انواع فایل و دوره آموزشی بپردازند و به درآمد چند ده میلیونی دست یابند. صفحه بازاریاب شوید در اصل یک توضیح از نحوه فروشنده شدن در امکادو است که با نام بازاریاب شوید برای کاربران طراحی شده است.

معرفی سایت امکادو

امکادو با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای فروشندگان و تولید کنندگان انواع فایل باشد.

امکادو در سال ۱۳۹۸ و تحت مدیریت یک تیم فنی با تجربه تاسیس شد. هدف بنیانگذاران امکادو برداشتن قدمی کوچک در بازار کار آفرینی بود از این جهت بخش فروشگاه ساز حرفه ای و بازاریابی مدرن را راه اندازی کردیم تا قدم خود را بردایم تا اینکه با روند روبه رشد سایت امکادو موفق شدیم به این مهم دست یابیم.

امروزه جوانان بسیاری بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به دانش فنی و مدارک تحصیلی در امکادو به صورت دور کاری مشغول خرید و فروش فایل هستند و به درآمد بالایی دست یافته اند، همچنین افراد بیشتری هم با بازاریابی مدرن موفق شده اند تا به درآمد ثابت دلخواه خود دست یابند.

همچنین می توانید برای حمایت از امکادو، امکادو را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید تمامی شبکه های اجتماعی مجموعه امکادو به شرح زیر است:

بازاریابی در امکاد متفاوت است

در امکادو بازاریابی متفاوت است زیرا این حقیقت قابل انکار نیست که امکادو با دیگر سایت های فروش فایل قابل مقایسه نیست چون برتر است و یک بستر ایمن برای شما میسازد.

سایت های فروش فایل بسیاری در کشور وجود دارند که اکثر آنها تحت هیچ قانونی کار نمیکنند و بیشتر به دنبال منافع خود هستند اما در امکادو روند کار به این شکل نیست و اولین قدم برای ما حقوق است.

منظور ما از حقوق درآمد مالی نیست بلکه حقوق کاربر است که به معنای حمایت صحیح از تمام نقش کاربری است. ما در امکادو برنامه ریزی هایی انجام میدهیم که خریداران را راضی نگهداریم، از فروشندگان و محصولات آن ها حمایت کنیم و به بازاریاب ها سود برسانیم و پس از آن خود ما نیز سود خود را دریافت کنیم.

در امکادو تمامی کاربران بدون در نظر گرفتن نقش و روابطشان از حقوق یکسانی برخوردار هستند و این یعنی شروع یه مسیر طولانی و سخت که همه با هم در آن قدم برمیداریم.

در ادامه با قابلیت های امکادو برای بازاریابی بیشتر آشنا خواهید شد و به تفاوت های امکادو پی خواهید برد و از این جهت به حقیقت کلام ما میبرید و تفاوت های ما را حس میکنید.

بازاریاب شوید

حمایت به اندازه تلاش مساوی است با سود بیشتر

ما به شما یک پلتفرم تو خالی ارائه نمیدهیم بلکه تمامی عملکردهای شما را بررسی میکنیم و حمایت از شما را بیشتر میکنیم.

ما در امکادو از کسانی حمایت میکنیم که تلاش بیشتری داشته باشد تا هم خریداران و هم بازاریاب سود کنند، منظور از کیفیت، کیفیت در دعوت کاربران است.

بازاریابی که افراد بیشتری را دعوت کند و بتواند محصولاتی که فروش کمتر و درصد کمسیون بیشتری دارد را بفروشد، مورد حمایت امکادو قرار میگیرد و در تبلیغات امکادو در شبکه های اجتماعی و دیگر سایت ها کد معرف بازاریاب نمونه قرار میگیرد تا در سود افراد جدید سهیم باشد.

بازاریاب شوید

پنل کاربری و آنالیز حرفه ای

شاید بتوان گفت جای یک پنل کاربری حرفه ای مخصوص بازاریابان در تمام سایت های فروش فایل خالیست، زیرا اکثر سایت ها با افزونه های خارجی و آماده ساخته شده اند، اما سایت امکادو به دلیل کد نویسی شخصی کاملا داینامیک و تحت کنترل است و تمام نیاز های شما را به عنوان یک بازاریاب برآورده میکند.

در این پنل حرفه ای قابلیت های بسیار مهمی وجود دارد، از جمله آنالیز کامل بخش مالی به صورت لحظه ای، ساخت لینک مخصوص هر محصول برای فروش تکی محصولات، کد مخصوص برای زیر مجموعه گیری و رسیدن به درآمد ثابت ماهانه و هزاران قابلیت دیگر.

امکادو دارای اپلیکیشن فوق حرفه ای است که تمام قابلیت های سایت در آن قرار دارد و بازاریابان هم میتوانند بدون استفاده از رایانه یا لپتاپ شخصی و با یک موبایل از تمام امکانات استفاده کنند.

نحوه بازاریابی

به دو روش میتوانید در امکادو بازاریابی کنید و سود مشارکت دریافت کنید، این نکته شایان ذکر است که میتوانید به درآمد ثابت ماهانه دست یابید. این دو روش به شرح زیر است:

۱. دریافت لینک بازاریابی: در منوی بازاریاب به آسانی میتوانید از زیر منوی بازاریابی و با انتخاب گزینه لینک های بازاریابی لینک خود را برای محصول مورد نظر خود دریافت کنید و در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و به فروش محصولات بپردازید.

در این روش با فروش محصولات درصد قابل توجهی به شما تعلق میگیرد، به طور مثال ۱۰ درصد از یک محصول یک میلیون تومانی میشود ۱۰۰ هزارتومان که به شما پرداخت میشود.

۲. دریافت لینک بازاریابی: در منوی بازاریاب به آسانی میتوانید از زیر منوی بازاریابی و با انتخاب گزینه زیرمجموعه ها و با انتخاب گزینه زیر مجموعه گیری کد زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید و به کاربران خود بدهید تا هنگام ثبت نام کد شما را به عنوان معرف درج کنند.

در این روش با ثبت کد معرف شما توسط کاربران با هر خرید کاربر دعوت شده توسط شما، درصدی از سهم خرید او به شما پرداخت میشود.