شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

درباره ما بیشتر بخوانید، امکادو چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

امکادو با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای فروشندگان و تولید کنندگان انواع فایل باشد.

داستان امکادو

درباره ما بیشتر بخوانید، امکادو در سال 1398 و تحت مدیریت یک تیم فنی با تجربه تاسیس شد. هدف بنیانگذاران امکادو برداشتن قدمی کوچک در بازار کار آفرینی بود از این جهت بخش فروشگاه ساز حرفه ای و بازاریابی مدرن را راه اندازی کردیم تا قدم خود را بردایم تا اینکه با روند روبه رشد سایت امکادو موفق شدیم به این مهم دست یابیم.

امروزه جوانان بسیاری بدون نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به دانش فنی و مدارک تحصیلی در امکادو به صورت دور کاری مشغول خرید و فروش فایل هستند و به درآمد بالایی دست یافته اند، همچنین افراد بیشتری هم با بازاریابی مدرن موفق شده اند تا به درآمد ثابت دلخواه خود دست یابند.

3 ماه پشتیبانی رایگان

با خرید هر محصول از امکادو، 3 ماه پشتیبانی تضمین شده از طریق تیکت همراه با آموزش های تصویری دریافت خواهید کرد.

بروز رسانی محصولات

تمامی محصولات سریعا بروزرسانی و نسخه جدید به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای در اختیار خریداران قرار میگیرد.

قیمت و کیفیت

امکادو تضمین میکند که تمامی محصولات سالم و با کیفیت هستند همچنین قیمت محصولات در امکادو ارزان تر از دیگر سایت ها است.

دسترسی مادام العمر

وقتی شما یک محصول را از امکادو خریداری میکنید تا زمانی که سایت امکادو پا برجاست میتوانید به فایل محصول دسترسی داشته باشید.

اعتبار امکادو

درباره ما بیشتر بخوانید، اعتبار سایت امکادو حضور مشتریانی است که با اعتماد به سایت امکادو خرید خود را انجام میدهند، همچنین فروشندگانی که محصولات خود را به ما سپرده اند. اما در این بین امکادو در تلاش است برای جلب رضایت دیگر افراد که به تازگی با خانواده امکادو آشنا شده اند اقداماتی چشمگیر انجام دهد، از این جهت امکادو دارای نماد اعتماد وزارت صنعت، معدن، تجارت است همچنین برای پردخت ها از درگاه بانک سامان و درگاه واسط زرین پال استفاده مینماید.

فروشنده شوید

با فروشندگی در امکادو به آسانی به درآمد چند ده میلیون تومانی دست یابید و از قابلیت تیکت با خریداران، کد تخفیف و... برای تعامل با مشتریان خود استفاده کنید و فروش محصولات خود را افزایش دهید.

بازاریاب شوید

با بازاریابی در امکادو به فروش امکادو کمک کنید و سود مشارکت خود را دریافت کنید، همچنین با زیر مجموعه گیری به سود مشارکت از هر خرید زیر مجموعه خود دست یابید و به درآمد ثابتی برسید.